Chciałbyś skorzystać z naszej pomocy?

Całe nasze otoczeni to paleta możliwości

„Inna przestrzeń otwiera się przed nami, gdy jakimś miejscom zaczynamy przypisywać szczególne znaczenie. Gdy sztuka unosi nas ponad obiegową zwyczajność. Gdy do powszedniości dodajemy element odświętny. Gdy czcząc naszą, ludzką przestrzeń wzbogacamy ją o wymiar niezwykły. Niezliczoność możliwości przeżywania Innej Przestrzeni czyni daremnym wysiłek określenia jej w postaci normy estetycznej.”

Henryk Waniek

Tak to się zaczęło

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku pod nazwą „Ogród i Sad”, by po kilku latach, wraz z rozszerzeniem zakresu działalności, zmienić nazwę na „DOM i OGRÓD”. Rok 2009 to kolejna i tym razem docelowa nazwa NORDIKA, pod którą funkcjonujemy do dziś.

Od momentu powstania specjalizujemy się w wykonawstwie różnego rodzaju nawierzchni dróg, zatok autobusowych, parkingów, podjazdów, placów, chodników, schodów terenowych, elementów małej architektury, umacniania skarp, nasypów oraz kompleksowym projektowaniu, urządzaniu i pielęgnacji terenów zielonych, parków, ogrodów i boisk piłkarskich. Zatrudniając wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz używając tylko wypróbowanych materiałów, posiadających świadectwa zgodności z Aprobatą Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów, jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie Państwa oczekiwania i udzielić gwarancji na wykonane przez nas prace na okres dwóch lat. W firmie zatrudnionych jest kilkudziesięciu pracowników, w tym: inżynierowie budownictwa i zieleni, technicy i brukarze, ogrodnicy i magistrowie chirurgii i pielęgnacji drzew. Posiadamy europejski certyfikat jakości podłoży trawiastych i muraw boiskowych. Zaopatrujemy się w holenderskiej wytwórni traw, obsługującej większość największych stadionów Europy. Jesteśmy w pełni samowystarczalni, posiadamy własny park maszynowy obsługujący cały zakres powierzonych nam prac. Jesteśmy doświadczonym partnerem, którego wiedza opiera się na wyspecjalizowanych pracownikach oraz latach praktyki.

Inspiracją jest przestrzeń

Przestrzeń wewnętrzna staje się rzeczywistością budynku.
                                                                 „Frank Lloyd Wright” 

To zajmie tylko kilka sekund!